+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AutaNet.cz - autobazary

Klíčová slova: autobazar, auta, cars, volant, brzdy

E-mail: spravce@autanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2009

Popis: AutaNet.cz přináší informace, rady a novinky ze světa motorismu na základě požadavků uživatelů. V sekci autobazary najdete seznam autobazarů a autosalonů. Prodejce je možné vyhledávat fulltextem zadáním části názvu firmy, města, adresy, nebo vyhledáním podle krajů. Seznam obsahuje informaci o tom, zda autobazar má v prezentaci firmy nabídku vozidel, či ne. Zelené autíčko znamená, že prodejce má vozidla v nabídce a bílé naopak znamená, že prodejce má pouze firemní prezentaci. Firemní prezentace obsahuje kontaktní údaje, logo firmy, počet zobrazení, popis činnosti, provozní dobu, fotogalerii a mapku. Všechny údaje jsou aktualizovány v krátkých časových úsecích.

Web: www.autanet.cz/autobazary/

Další související informace

Autobazar Praha

Autobazar,bourané vozy,vozy na přestavbu – Autobazar Praha. Autobazar Majamcars nabízí profesionální přístup a solidní jednání. Prodej - ojeté vozy, bourané vozy, vozy na přestavbu. Nabízíme výkup, prodej, protiúčet, zpětný leasing, leasing, úvěry. Pneuservis, Autodoprava, odtahová služba.

Promotion Cars s.r.o.

Autobazar, dovoz vozidel, prodej vozidel – Autobazar Promotion Cars s.r.o. se zabývá dovozem nehavarovaných zánovních vozidel ze zahraničí, po prvním majiteli v Evropské unii a se servisní knížkou. Společnost garantuje původ vozidla, najeté kilometry.

Autobazary

autobazar, autobazary – Firma Autosoft nabízí kromě vozidel také software prodejcům ojetých automobilů z celé ČR. Můžeme Vám nabídnout evidenci autobazaru pro Windows což zahrnuje také prezentaci vozidel na předních internetových portálech jako TipCars.com, Sauto.cz (Seznam.cz), Cars.cz, eAutoBazar.com, AutoMix.cz (Centrum.cz), Annonce.cz, OtoMoto.cz aj. Zajistíme kompletní vedení agendy spojené s prodejem ojetých vozidel v autobazarech, auto centrech aj. i ve firmách specializovaných na podobnou obchodní činnost.

Načítání trvalo 0.0894 sekund.