+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Auto-Moto-Pneu

Klíčová slova: nano-technologie, nano-přípravky, antidefekt tmely

E-mail: automotopneu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Poskytujeme velkoobchodní a malobchodní prodej motocyklových a automobilových pneumatik. Poskytujeme servis pneumatik, prodej a aplikace antidefektových (antipich) tmelů. Formou malobchodu a velkoobchodu nabízíme impregnační přípravky na bázi nanotechnologie a také přímou aplikaci nano přípravků.

Web: www.automotopneu.eu

Další související informace

ABC o nanotechnologii

nano-technologie, nano-přípravky, antidefekt tmely – Poskytujeme velkoobchodní a malobchodní prodej motocyklových a automobilových pneumatik. Poskytujeme servis pneumatik, prodej a aplikace antidefektových (antipich) tmelů. Formou malobchodu a velkoobchodu nabízíme impregnační přípravky na bázi nanotechnologie a také přímou aplikaci nano přípravků.

Autosklo centrum

Autosklo Praha, autosklo, Praha, Praha autosklo – Autosklo centrum – Autosklo pro každé osobní i užitkové vozidlo, nebo autobus. Kvalitní homologované autosklo pro všechny typy vozidel od předních světových prvovýrobců. Veškeré opravy autoskel od malých, drobných prasklinek po větší opravy.

Autoservis Jindřich Kubový

autoservis, pneuservis, náhradní díly – Jindřich Kubový - kvalitní služby pro motoristy. Nabízíme opravy vozidel a motocyklů, pneuservis, prodej náhradních dílů a odtahovou službu.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.