+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Auto-Pneu servis KOFI, s.

Klíčová slova: autoservis, pneuservis, praha 4, modrany, praha

E-mail: autokofi@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: Provozujeme kompletní autoservis, pneuservis osobních a dodávkových vozů všech značek. Provádíme servisní prohlídky, likvidace a řešení pojistných událostí: nehody, čelní skla, odtah s následnou opravou. Auto elektrika - diagnostika, laserová geometrie, servis klimatizace (plnění, čištění, dezinfekce), údržba vozových parků, zařízení STK a EMISE, tažná zařízení BOSAL. Prodej pneumatik (BARUM, MATADOR, SAVA, GOODYEAR, DUNLOP, NOKIAN, MICHELIN) alu disků a náhradních dílů, levné výfuky.

Web: www.autokofi.cz

Další související informace

Autoservis Kupčík

autoservis, pneuservis, výměna oleje, servis klima – Autoservis Kupčík opravuje auta již od roku 1996. Provádí běžné opravy osobních a terénních automobilů všech značek. Dále nabízí přezouvání pneumatik, vyvažování a seřizování geometrie kol. V rámci autoservisu nabízí servis klimatizace, výměnu oleje, výměnu tlumičů pérování a rozvodových řemenů. Mezi další služby patří příprava na STK, opravy karoserií a lakování.

Autocentrum Černý

autoservis, pneuservis, odtahová služba, přestavby – Autocentrum Černý nabízí své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel. Mimo autoservisu a pneuservisu provádí také přestavby vozů na LPG a zabývá se i prodejem nových vozidel značek Dacia a Renault a dále i motocyklů, skůtrů a čtyřkolek.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.