+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

autobazar Davo plus

Klíčová slova: prodej aut, výkup aut, autobazar,autoservis

E-mail: info@davoplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2013

Popis: Jsme autobazar s dlouholetou praxí v oboru. Zakládáme si na profesionálním přístupu k našim zákazníkům a jsme schopni jim nabídnout úplnou podporu a komplexní služby v oblasti nákupu, prodeje a financování vozidel.

Web: www.davoplus.cz

Další související informace

Autoservis Vilnesa s.r.o.

autoservis, servis audio prodej, dílů autodíly – V první řadě vám nabídneme kompletní služby autoservisu, pneuservisu, klempířských a lakýrnických prací. Vše v odpovídající kvalitě a za použítí odpovídajících postupů, materiálů a nářadí. Dále nabízíme prodej náhradních dílů, příprava a vyřízení TK+ME, WEBASTO nezávislá topení, elektrikářské práce na špičkové úrovni, domontáže el komponent (tempomaty, alarmy, dálková ovládání, parkovací asistenty a jiné), montáž ovzučovacích a multimediálních zařízení, diagnostika, elektrikářské práce, audio....

Autodílna Pastrňák

Autoservis,tažná zařízení,zamykání řazení – Opravy osobních,užitkových a dodávkových vozidel,TAŽNÁ ZAŘÍZENÍ,karosářské práce,příprava na STK,tažná zařízení,couvací senzory,montáže autodoplňků,zamykání zpátečky,zajištění STK a EMISI,Všechny práce kolem aut!

VR Autoservis

autoservis,pneuservis,oprava vozidiel – Ponúkame komplexný záručný a pozáručný servis pre značku VOLVO. Náš Individuálny prístup k zákazníkovi je základ budúcej spolupráce a vzájomnej spokojnosti. Úzko spolupracujeme s pánom Kraľovičom, ktorý pre majiteľov automobilov VOLVA veľkou ikonou a odborníkom. Pán Kráľovič sa venuje len značke VOLVO od čias vstupu na česko-slovenský trh. Jeho odborný a ľudský prístup je garanciou najvyššej úrovne služieb.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.