+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

autobazar Davo plus

Klíčová slova: prodej aut, výkup aut, autobazar,autoservis

E-mail: info@davoplus.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2013

Popis: Jsme autobazar s dlouholetou praxí v oboru. Zakládáme si na profesionálním přístupu k našim zákazníkům a jsme schopni jim nabídnout úplnou podporu a komplexní služby v oblasti nákupu, prodeje a financování vozidel.

Web: www.davoplus.cz

Další související informace

Autoss Šteiner

autoservis, pneuservis. – Nabídka služeb autoservisu a pneuservisu. Diagnostika motorů, seřízení geometrie (Přesné měření geometrie náprav osobních a dodávkových vozidel probíhá na přesném zařízení BOSCH FWA), servis klimatizace, prodej autodílů a výrobků Castrol.

Autoservis Štěpáník

autoservis, štěpáník, opava, štěpánkovice, svoboda – Autoservis Štěpáník zajišťuje opravy automobilů a pneuservis v okrese Opava a blízkém okolí. Servis se nachází v obci Štěpánkovice v části Svoboda. V případě potřeby je možné provádět servis až do domu. Opravujeme rychle, levně a kvalitně.

Autoservis Praha 3

autoservis, servis,auto opravna,bmw,mercedes,audi – Autoservis Praha 3 je správná volba pro Váš automobil, k dispozici je i pneuservis. Náš zkušený tým profesionálu se postará o Váš automobil s maximální péčí a ochotou. Zaměřujeme se na značky BMW, Mercedes, Audi, VolksWagen, Seat, Mazda, Toyota a v neposlední řadě Škoda. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni a získávají autorizované certifikáty znalostí.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.