+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobazar MMM auto

Klíčová slova: autobazar, prodej aut, ojeté vozy, dovoz aut

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2009

Popis: Provoz autobazaru. Prodej ojetých aut, výkup vozů za hotové, prodej automobilů na splátky, dovoz na objednávku, příprava na STK a emise, pojištění, výhodný leasing.Poskytujeme služby, které očekáváte od moderního autobazaru, sledujeme moderní trendy prodeje automobilů a jako jedni z prvních integrujeme nové možnosti financování, pojištění, prověřování vozů atd. do služeb našeho autobazaru. Díky tomu se nám daří budovat stále se rozšiřující síť stálých zákazníků, kteří využívají našich služeb při prodeji a nákupu svých vozů pravidelně.

Web: www.mmmauto.cz

Další související informace

Autobazar Praha

Autobazar,bourané vozy,vozy na přestavbu – Autobazar Praha. Autobazar Majamcars nabízí profesionální přístup a solidní jednání. Prodej - ojeté vozy, bourané vozy, vozy na přestavbu. Nabízíme výkup, prodej, protiúčet, zpětný leasing, leasing, úvěry. Pneuservis, Autodoprava, odtahová služba.

Autobazar Prachárna

Autobazar, Hradec Králové, Jaroměř, Jičín. – Autobazar Prachárna s kapacitou více než 300 míst k stání se řadí mezi největší autobazary ve východních Čechách. Autobazar má velice atraktivní polohu, denně projede kolem Prachárny více než 28 000 vozidel. Vysoký obrat prodávaných vozidel naplňuje hlavní cíl naší společnosti, tj. maximální spokojenost našeho zákazníka. Samozřejmostí naší nabídky jsou veškeré služby spojené s prodejem ojetých automobilů, včetně kompletního financování vozidel od renomovaných společností. Autobazar Prachárna má neustále aktuální nabídku vozidel. Databáze autobazaru je aktualizovaná každou hodinu a Vy máte možnost si v klidu vybrat Vaše vysněné vozidlo. Autobazar Prachárna, profesionál mezi autobazary. Mobil 608 218 219.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.