+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autobazar Respekt Auto

Klíčová slova: auto, automobil, autobazar, bazar, vůz, vozidlo, l

E-mail: respektauto@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2010

Popis: Máme více než 10letou praxi v oboru a náš standard prodeje a služeb srovnatelný s renomovanými prodejci nových automobilů. Všechny vozy jsou důkladně prověřeny po právní i technické stránce a nejsou blokována magistráty - odbor dopravy. Potřebujete peníze, nebo nechcete čekat až se Vaše auto prodá? Pokud potřebujete za svůj vůz okamžitě peníze a nechcete se zabývat formalitami spojenými s prodejem a převodem vozidla, nabízíme výkup za hotové, při kterém autobazar přebírá plnou záruku za právní i technický stav vozu. Při koupi nového vozu můžete u nás nechat starý na protiúčet, veškeré formality s převodem starého i nového vozu vyřídíme ZDARMA sami. Pokud nám svěříte vůz do komisního prodeje, doporučíme vhodnou prodejní cenu.

Web: www.respekt-auto.cz/

Další související informace

Kvalitní a prověřené vozy ŠKODA

Skodovka,auto, bazar – Výkup a prodej vozů ŠKODA. Všechny prodávané vozy mají svou vlastní servisní knížku s garančním servisem zdarma. Široká nabídka služeb a autodoplňků.Využijte naše slevy. Nabídněte nám svůj vůz a vyberte si svůj novější vůz výhodněji

Elektromobil

Elektromobil, elektroauto, vozidlo, automobil, – Je vozidlo poháněné elektrickou energií ze solárních panelů či baterie. První elektromobil byl navržen již v roce 1835 profesorem Sibrandusem Stratinghem a postaven jeho asistentem Christopherem Beckerem (v Nizozemí). Rychlost 100 km/h byla překonána elektromobilem Belgičana Camilla Jenatzyho již v roce 1899. Vozidlo na elektrický pohon Torpédo Kid v roce 1902 dosáhlo dokonce rychlosti 170 km/h. Český vynálezce Ing. František Křižík vynalezl svůj první elektromobil v roce 1895, poháněl ho stejnosměrný elektromotor o výkonu 3.6 kW. Ve spojených státech jezdilo v roce 1900 více elektromobilů než vozů se spalovacím motorem. Ke změně došlo teprve až po zavedení sériové výroby Fordova modelu „T“, kdy díky jeho ceně a neméně spolehlivosti došlo k vytlačení elektromobilu do ústraní.

Katalog náhradních dílů

auto, autodily,tec doc, katalog – Internetový katalog s náhradními díly systému Tec Doc (B2B). Online katalog autodílů všech značek. Autodily značek: Brembo, Ferodo, Corteco, Clean Filters, Goetze, Dayco, Febi, Facet, Gates, Glyco, Champion, Ina, Luk, Monroe, NGK, Textar, TRW.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.