+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autocentrum IKA, s.r.o.

Klíčová slova: Autoservis, pneuservis, autoskla, náhradní díly,

E-mail: info@autocentrumika.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Autocentrum IKA nabízí komplexní služby autoservisu včetně výměny a prodeje autoskel, pneuservisu a prodeje náhradních dílů. Zabýváme se také prodejem nových a ojetých vozů včetně individuálního dovozu vozidel ze zahraničí.

Web: www.autocentrumika.cz

Další související informace

Autotrio autoservis

autoservis, lakovna, pneuservis, odtah, pojištění – Nabízíme kompletní služby autoservisu včetně pravidelné servisní prohlídky s potvrzením do servisní knížky, přípravy vozidel k STK, diagnostiku, pneuservisní služby, odtahové služby, montáže tažných zařízení, výměny autoskel, opravy na pojišťovny atd. Dále prodáváme náhradní díly včetně pneumatik.

Auto-Pneu servis KOFI, s.

autoservis, pneuservis, praha 4, modrany, praha – Provozujeme kompletní autoservis, pneuservis osobních a dodávkových vozů všech značek. Provádíme servisní prohlídky, likvidace a řešení pojistných událostí: nehody, čelní skla, odtah s následnou opravou. Auto elektrika - diagnostika, laserová geometrie, servis klimatizace (plnění, čištění, dezinfekce), údržba vozových parků, zařízení STK a EMISE, tažná zařízení BOSAL. Prodej pneumatik (BARUM, MATADOR, SAVA, GOODYEAR, DUNLOP, NOKIAN, MICHELIN) alu disků a náhradních dílů, levné výfuky.

Autoservis Trnava

autoservis, pneuservis – Autoservis Trnava nabízí všechny typy servisních prací od diagnostiky přes pneuservis a klempířské práce až po tuning. Zjištění chyby a běžné opravy i na počkání, plnění autoklimatizací, výměna pneu. Diagnostika automobilů BMW, programování, testování a komplexní servisní služby nejen pro vozidla této značky.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.