+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autocentrum VK s.r.o.

Klíčová slova: Autoservis, klampiarstvo, lakovníctvo, dovoz áut,

E-mail: kontakt@autocentrumvk.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2009

Popis: Autocentrum VK ponúka motoristom všetky služby na profesionálnej úrovni servisu osobných a úžitkových automobilov. Robíme všetky druhy prác, dovoz áut, prípravu na STK, opravu havarovaných áut.........

Web: www.autocentrumvk.sk/

Další související informace

PneuCentral.cz-pneumatiky

pneu, pneumatiky, letní pneumatiky, letní pneu, – Osobní pneumatiky, pneumatiky Van a Off-Road pneu značek Barum, Continental, Goodyear, Michelin a dalších. Nabízíme letní, zimní pneu všech rozměrů a značek. Obujeme každé auto, vyberte si z nabídky letní pneu, zimní pneu či celoroční pneu pro Váš vůz.

Ruční myčka Svinov

ruční,mytí,vozidel,ostrava,myčka,čištění, – Nabízíme profesionální služby čištění exteriéru a interiéru Vašeho vozidla. Používáme kvalitní a značkovou italskou autokosmetiku MA-FRA.Předání Vašeho vozu do naších rukou je dobrým spojením obchodu abezstarostnosti. Naše společnost nabízí mytí vozidel poblíž obchodních domů (Hornbach, Okey, Mountfield, autosalón Suzuki, Opel atd.). Během Vašeho nákupu, posezení s přáteli v restauraci nebo kavárně, projde Váš vůz u nás celkovou důkladnou očistou. Naše práce bude provedena k Vaší plné spokojenosti.Vedle standardních služeb prováděných při čištění vozů, Vám nabízíme také řadu doplňkových, volitelných úkonů - viz nabídka služeb, ceník. Velkou výhodou jsou telefonické objednávky. Věříme, že budete s naší službou spokojeni a rádi se k nám budete vracet.

Dovoz vozidel z EU

Dovoz, dovoz vozidel, prodej vozidel, dovoz z eu, – Dovoz a prodej vozidel z Evropské unie.Dovoz a prodej vozidel z Evropské unie.Dovoz a prodej vozidel z Evropské unie.Dovoz a prodej vozidel z Evropské unie.Dovoz a prodej vozidel z Evropské unie.Dovoz a prodej vozidel z Evropské unie.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.