+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodily Nechanice

Klíčová slova: autodíly, autoskla, motory, převodovky, nápravy,

E-mail: nahradnidily@autonechanice.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2013

Popis: Vykupujeme nové i použité náhradní díly na vozy Škoda všech typů (Škoda Superb, Škoda Octavie, Škoda Fabie, Škoda Felicie aj.). Máte-li doma náhradní díly, popřípadě havarovaný vůz, rádi od Vás tyto díly vykoupíme. Stačí jen zavolat 495 441 204, či poslat e-mail nahradnidily@autonechanice.cz Vykupujeme náhradní díly i ve větším množství, například přebytečné zásoby firem, servisů, prodejen či skladů. Dále pak vykupujeme vybavení servisů či celých provozoven nebo prodejen. Volejte tel. 724 806098. Prodej použitých i nových náhradních dílů Nabízíme k prodeji auta havarovaná nebo s vadou motoru, převodovky, s korozí, poškozeným lakem, aj,. V nabídce jsou auta s SPZ i bez, na náhradní díly.

Web: www.autodily-nechanice.cz

Další související informace

Zimní pneumatiky

Zimní pneumatiky, pneumatiky, pneu, – Zimní pneumatiky patří mezi věci, které by jste neměli podceňovat. Ceny nových zimních pneumatik začínají zhruba na 600 Kč a podle rozměru a typu pak dále cena stoupá. V zimním období kdy teplota vzduchu klesne pod 7 stupňů značně klesá adheze letních pneumatik. Díky tomuto se prodlužuje brzdná dráha vozidla a hrozí riziko, že nestihnete včas zastavit. Na některých úsecích českých silnic a dálnic již platí značky, které přikazují použití zimních pneumatik. V případě že tuto značku neuposlechnete, hrozí vám v případě kontroly pokuta od policie.

Autosklo Origo

autosklo, autoskla, autofolie, tažné zařízení – Autosklo vám vyměníme nebo opravíme. Při poškození autoskla - vyřízení pojistné události za vás. Dodáváme autosklo na veškeré osobní a nákladní auta i autobusy. Dále nabízíme, tažná zařízení, autoskla ceník, tónování autoskel, autofólie a autochemie .

Motorové oleje

motorové oleje, castrol shell, mobil, elf, total, – Prodej motorových olejů značek Castrol, Shell, Mobil, Elf a Total. Nabízíme jedny z nejlepších cen na českém internetu. Využijte našich akčních nabídek a ušetříte. Pokud oleje, pak jedině mojeoleje.cz.

Načítání trvalo 0.0996 sekund.