+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava - Zasilatelst

Klíčová slova: autodoprava,doprava,náklad,přeprava, zasilatelství

E-mail: 3ig@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2009

Popis: Společnost specializující se na dopravu, autodopravu a zasilatelství v rámci České a Slovenské republiky. V rámci České a Slovenské republiky poskytujeme také službu expresní přeprava nákladu a zboží.

Web: www.autodoprava-zasilatelstvi.cz/

Další související informace

Autodoprava a pneuservis

autodoprava, pneuservis, náhradní díly – Naše společnost Autodoprava a pneuservis Zdeněk Pajkrt vznikla již v roce 1992. Od té doby jsme posbírali v oboru autodopravy a pneuservisu značné množství zkušeností, díky kterým jsme Vám schopni poskytnout maximum služeb.

Doprava a logistika

doprava, logistika, cestování, provoz, přeprava – Dispečink je odborný pojem, označující formu ústředního operativního řízení a organizace nějakého složitějšího technologického celku, např. výroby ve velkém průmyslovém závodě, v elektrárně, při distrubuci energetických surovin či elektrické energie z míst jejich výroby či skladování do míst jejich konečné spotřeby, v dopravních a spedičních společnostech nebo pro velké dopravní systémy.

Preprava

preprava, doprava, limuzíny, prenájom – Prepravujeme fyzické osoby, firemných aj VIP klientov na objednávku. Každý je pre nás VIP. Váš osobný šofér vás dopraví, kam potrebujete. Prepravíme vás na akékoľvek letisko v Bratislave, okolitých štátoch, ale aj v celej EÚ našimi limuzínami. Objednajte si dopravu telefonicky.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.