+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava HAJEKTRANS

Klíčová slova: Autodoprava, doprava, rozvozy, restore, restorer

E-mail: hajektrans@hajektrans.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2011

Popis: Autodoprava dodávková i kamionová, vnitrostátní i mezinárodní, rozvozy chlazeného zboží i zboží průmyslového, rozvozy chladícími vozy homologovanými pro přepravu potravin. Provoz 24 hodin, 7 dní v týdnu. Logistika, skladování, možnost montáží. Pobočky Praha a Brno. Provozujeme také e-shop, z něhož vám nabízíme především hadicové spony různých rozměrů. Pro větší odběratele na žádost zpracujeme nabídku. Dále Přípravky pro obnovu motoru, přísady do oleje, přísady do benzínu, přísady do nafty, přísady do chladiče. Mezi přípravky pro údržbu vozidel jsme zahrnuli Odstraňovač rzi, Čistič brzd, Silikovové mazivo, Mazivo na řetěz, Bleskový start. Nabízíme vám 100% BIO Autokosmetika - účinná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. V nabídce e-shopu jsou i dětské autosedačky Romer a Britax. Provozujeme také e-shop, z něhož vám nabízíme především hadicové spony různých rozměrů. Pro větší odběratele na žádost zpracujeme nabídku. Dále Přípravky pro obnovu motoru, přísady do oleje, přísady do benzínu, přísady do nafty, přísady do chladiče. Mezi přípravky pro údržbu vozidel jsme zahrnuli Odstraňovač rzi, Čistič brzd, Silikovové mazivo, Mazivo na řetěz, Bleskový start. Nabízíme vám 100% BIO Autokosmetika - účinná a zároveň šetrná k životnímu prostředí. V nabídce e-shopu jsou i dětské autosedačky Romer a Britax.

Web: www.hajektrans.cz

Další související informace

Autodoprava Vype

autodoprava – Zajišťujeme služby v oblasti dovozu a likvidace odpadů. Dovážíme zboží do EU a do Švýcarska. Autodoprava je naší stěžejní činností. V oblasti autodopravy máme bohaté zkušenosti a proto Vám můžeme v oboru autodopravy poskytnout ty nejlepší služby.

Autodoprava a pneuservis

autodoprava, pneuservis, náhradní díly – Naše společnost Autodoprava a pneuservis Zdeněk Pajkrt vznikla již v roce 1992. Od té doby jsme posbírali v oboru autodopravy a pneuservisu značné množství zkušeností, díky kterým jsme Vám schopni poskytnout maximum služeb.

MCD - Transport

export, import, colné služby, intrastat, doprava – Kompletn kompletná realizácia režimu export – import (JCD, JCDd, DCH, DCHd), vystavenie CMR, EUR.1, T2L, A.TR, zastupovanie klientov pred colnými, daňovými a štatistickými úradmi, poradenská činnosť vo vzťahu k colným a daňovým predpisom EU

Načítání trvalo 0.0889 sekund.