+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoprava Kroupa

Klíčová slova: autodoprava, Přeprava sypkých materiálů, Stavební

E-mail: martin@autodoprava-kroupa.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Doprava veškerých sypkých materiálů po celém území České republiky a také v zahraničí. Hlavní činností je doprava výkopové zeminy, včetně nakládky a ukládky na skládkách, a následná rekultivační činnost.

Web: www.autodoprava-kroupa.cz

Další související informace

Tmely, lepidla, pu pěny

tmely, lepidla, pu pěny, EMFI, illbruck, stavební – Zabýváme se prodejem lepidel, tmelů, PU pěn a stavební chemie již více než 13 let. Za tuto dobu jsme získali řadu zkušeností. V případě potřeby jsme schopni Vám poradit při výběru vhodných produktů.

Doprava mikrobusem Brno

autodoprava, přeprava osob, mikrobus, Brno, Ford – FRYDOTRANS - osobní autodoprava - Cena již od 7,50 Kč/km (bez DPH). Nabízíme služby v oblasti přepravy osob. Jezdíme po Brně, po Česku i po Evropě. Odvezeme Vás na letiště, na dovolenou, i jen tak do vinného sklípku. Ford Transit a Fiat Ducato až pro 8 osob, oba mikrobusy bílé barvy bez potisku. Možnost přípojného vozíku, klimatizace v mikrobusu Ford Transit.

Stavební dozor

Stavební dozor, technický dozor – Využijte našich profesionálních znalostí a dlouholetých zkušeností v oblasti dozorování staveb a inženýrské činnosti ve stavebnictví. Nabízíme stavební dozor, technický dozor investora, zajišťujeme vyjádření správců technických sítí a stavební povolení.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.