+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoklimatizace

Klíčová slova: autoklimatizace, auto, servis autoklimatizace

E-mail: autozop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2011

Popis: Autoklimatizace: Profesionální servis autoklimatizace osobních, nákladních i speciálních strojů včetně návrhu, montáží, servisem, oprav klimakompresorů, hadic, trubek, chladičů, výparníků a řídících jednotek autoklimatizace. Servis autoklimatizace za akční cenu 999 Kč.

Web: autoklimatizace.blgz.cz

Další související informace

Auto Franz

pneuservis, pneu, vozidlo, auto, kolo, kola, STK, – Poskytujeme profesionální pneuservis, prodej kol a disků, čištění interiéru, malý servis vozidel, zajištění technické kontroly vozidla či poradenství. Po telefonické domluvě lze domluvit i jiné opravy či jinou službu.

Servis lyží,snowboardů,

Shark, Servis lyží a snowboardů, bruska na lyže – SHARK - Servis lyží a snowboardů, bruska na lyže. Stroj, vyrobený dle vlastní konstrukce a v české firmě nabízí řešení, které v maximální míře vychází z potřeby konečného uživatele - pracoviště SKI servisu.

Měření a opravy NC strojů

servis strojů, revize strojů, servis – Provádíme opravy NC a CNC systémů. Měření strojů laserovým interferometrem Renishaw XL 80 ke sledování a zvýšení přesnosti stroje. Provádíme ověření přesnosti stroje, dosažení výrobních tolerancí, klasifikace a porovnání strojů.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.