+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autopotahy Velcar s.r.o.

Klíčová slova: autopotahy, autopotahy na míru, plastové vany

E-mail: autopotahy-velcar@velcar.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2012

Popis: Firma autopotahy VELCAR s.r.o. byla založena v roce 1994. Již od svého počátku se specializuje na prodej kvalitních autopotahů a textilních autokoberců. V roce 1996 jsme přesné autopotahy a textilní autokoberce na míru začali sami vyrábět. Námi vyráběné autopotahy jsou vhodné i pro sedadla automobilů s bočními airbagy a mají příslušné atesty Ministerstva dopravy. Všechny naše výrobky, i autopotahy určené pro sedadla automobilů s bočními airbagy, mají příslušný atest Ministerstva dopravy ČR 8 SD 2638, 8 SD 2637, 8 SD 3102 a 8 SD 1529. Materiály, ze kterých přesné autopotahy vyrábíme, jsou testovány Textilním zkušebním ústavem s.p. v Brně na odolnost oděru. Vyrábíme autopotahy podle přesných střihů (na tuzemské, zahraniční, osobní i dodávkové automobily). Na zakázku vyrobíme autopotahy na míru na jakýkoliv typ automobilu. Od roku 2006 šijeme také univerzální autopotahy na všechny typy vozidel. Na zakázku ušijeme i potah na zákazníkem dodanou dětskou autosedačku. Vyrábíme nejen přesné textilní autokoberce (dle typu automobilu), ale také autokoberce univerzální, z polypropylenových nebo polyamidových materiálů. Dodáváme plastové vany do zavazadlových prostorů téměř všech modelů osobních automobilů. Plastové vany do kufru mají zvýšený okraj a protiskluzovou úpravu.

Web: www.autopotahy-velcar.cz

Další související informace

Autopotahy Volkswagen

Autopotahy, Volkswagen – Když se řekne Volswagen, tak se pochopitelně skoro každému vybaví nejznámější a také největší automobilový koncern na světě. Německá automobilka Volkswagen se vyznačuje jak velmi hlubokou tradicí, tak také nespornou kvalitou všech vozů, které vyjedou z výrobních ramp tohoto podniku. Vozy Volkswagen jsou typické jak svým motorovým vybavením, tak pochopitelně také exteriérem a vnitřními prostorami. Těm vévodí krásné autopotahy VW na míru a bezesporu také hodně zajímavé autokoberce. Charakteristické pro vnitřní vybavení vozu je zejména to, že se zde nachází velmi moderní přístroje, mezi které patří třeba autorádia anebo klimatizace a další důležité součásti vozů.

Autopotahy na míru

autopotahy, autopotahy na míru – Široký výběr barev a vzhledů je jednou z výhod, které dělají z autopotahů ty nejoblíbenější doplňky pro interiér automobilu. Jednoduchou výměnou autopotahu změníte okamžitě vzhled celého vnitřku vašeho auta.

Navrhnite si vlastné autopoťahy

autopoťahy – Ak-autopoťahy vám ponúkajú široký sortiment autopoťahov, autotričiek, špeciálnych poťahov a návlekov vyrobených presne na mieru . Navrhnite si vlastné poťahy a oživte interiér vášho vozidla presne podľa vašich predstáv.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.