+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autopůjčovna vozů Praha

Klíčová slova: půjčovna vozů škoda, půjčovna vozů praha

E-mail: skodakatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2011

Popis: Autopůjčovna vozů Škoda má v oboru několikaleté zkušenosti. Nabízíme půjčování po Praze i mimo Prahu. Autopůjčovna Škoda rent nabízí spolehlivé služby půjčování vozidel za příznivé ceny..

Web: www.skoda-rent.cz

Další související informace

Auta z Dovozu Trading

dovoz vozidl dovoz aut pojištění auto půjčovna – Společnost Auta z Dovozu Trading s.r.o. se zabývá prodejem nových a ojetých vozidel, individuálními dovozy ze zahraničí, správou vozovového parku, financováním a pojištěním vozidel.Dále pak vyřizováním pojistných událostí, včetně opravy ( součástí je zapůjčení náhradního vozidla) i veškerých formalit na MÚ.

Půjčovna karavanů Praha

půjčovna karavanů, půjčovna karavanů praha – Nabízíme nové a plně vybavené karavany Caravelair pro 4 osoby. Žádné limity na ujeté kilometry, všechny poplatky, vybavení, plyn a chemie jsou zahrnuty v ceně. Karavany jsou připraveny k převzetí v Praze, případně dovezeme až k Vám v rámci Středočeského kraje.

Půjčovna dodávek

půjčovna dodávek, půjčovna dodávek praha – Naše půjčovna dodávek se zabývá dlouhodobým i krátkodobým pronájmem dodávek, minibusů a přívěsů. Nízké ceny. Kauce pouze 5000,- Kč. Najdete nás na adrese : Bryksova 940/35 Praha 9 Černý most. tel 777066284

Načítání trvalo 0.0574 sekund.