+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoservis, půjčovna vozi

Klíčová slova: autoservis, autoopravna, půjčovna, motorová

E-mail: info@aktr.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2011

Popis: Autoopravna Kořínek provádí veškeré opravy a servis automobilů osobních a dodávkových, všech značek a typů. Příprava a provedení STK vozidla, pneuservis, karosářské práce, diagnostika. Součástí firmy je půjčovna osobních a dodávkových automobilů.

Web: www.autoservis-korinek-trebic.cz/

Další související informace

Autoservis Praha

Autoservis, autoelektrika Praha, servis vozidel – Komplexní autoslužby – kompletní prohlídka, zjištění závad jejich odstranění, Autoservis, autoelektrika, plnění a dezinfekce klimatizace, pneuservis, odtah vozidel. Pronájem osobních vozidel (Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Super, VW Passat ).

Oprava

oprava, opravny, autoopravna, servis, úprava – Oprava je technologický postup či soubor úkonů, jimiž se opotřebovaná nebo jinak poškozená věc vrátí do původního, resp. použitelného stavu. Oprava může spočívat například ve výměně poškozených součástí, v přidání nových součástí.

Autoservis Plachý

autoservis, autoopravna, Škoda, Citroen, VW, Peuge – Autoservis Plachý nabízí opravy vozidel všech značek - osobní i dodávkové. Specializace na vozy Citroen. Kompletní servis firemního vozového parku. Osobní přístup k zákazníkovi.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.