+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoservis Perfekt Praha

Klíčová slova: autoservis, pneuservis, automyčka, servis Praha

E-mail: info@autoservis-perfekt.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Autoservis Perfekt nabízí kompletní služby pro Váš vůz. Servisní služby, opravy vozů, přípravy na STK, výměny a doplňování kapalin. Dále pneuservis a automyčku. Zabýváme se i výměnou autoskel NONSTOP. Máme i vlastní sklad dílů, eshop s prodejem naleznete na www.profishop.cz - nabízíme kvalitní služby, záruku, výhodné ceny, spoustu akcí. Nákupy či objednávka služeb přes webové rozhraní Vám přinese slevu 10%! Autoservis Perfekt, Praha 8.

Web: www.autoservis-perfekt.cz

Další související informace

Výfuky, autoservis Praha

výfuk,výfuky,autoservis praha 5,autoservis,praha 5 – Autoservis Praha 5 Motol nabízí opravy výfuků, brzdových systémů, výměny tlumičů pérování, čepů a kloubů, oleje a provozních kapalin, seřízení geometrie přední nápravy, diagnostiku vozu autodiagnostikou, servis klimatizace, přípravu vozidla na STK.

Autoservis Luba

autoservis, pneuservis – Autoservis Luba nabízí komplexní servis spojený s Vaším automobilem. Klasické mechanické, autoklempířské práce, vyřízení pojistné události, STK, pojištění a další služby.

Autoservis Plachý

autoservis, autoopravna, Škoda, Citroen, VW, Peuge – Autoservis Plachý nabízí opravy vozidel všech značek - osobní i dodávkové. Specializace na vozy Citroen. Kompletní servis firemního vozového parku. Osobní přístup k zákazníkovi.

Načítání trvalo 0.2637 sekund.