+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoservis Rupexim, s.r.

Klíčová slova: autoservis praha, autobazar

E-mail: radev@rupexim.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2014

Popis: Společnost Auto RUPEXIM je především multiznačkovým nezávislým autorizovaným servisem a prodejcem vozidel bez omezení značky vozu. Naše priority jsou osobní přístup, značková kvalita, úspora ceny, účtování časů dle normohodin výrobce, podrobná kalkulace celé opravy předem. Myslíme odlišně a boříme mýty o "neznačkových" servisech. Nadstandardní služby jako standard, přesně dané ceny a podrobný rozpis oprav, výběr v cenových kategoriích náhradních dílů, moderní diagnostické vybavení, software s daty výrobců opravňující k opravám a údržbě vozidel v záruce, pravidelně školený personál, komfortní prostředí.

Web: www.rupexim.cz

Další související informace

Motoinzerce, čtyřkolky

Autoinzerce, motoinzerce, auta, motorky, autobazar – Internetová inzerce ojetých vozidel, motocyklů a čtyřkolek, katalog auto a moto bazarů z celé ČR, denně aktualizovaná databáze aut, motorek a čtyřkolek. On-line inzerce ojetých i nových vozidel a motocyklů.

AUTOCENTRUM AUTO-MAX

autocentrum, auto, bazar, autobazar, vozidla – Autobazar Hustopeče - Autocentrum AUTO-MAX - nejlepší nabídka osobních, užitkových a terénních ojetých vozidel všech značek, dovoz jakéhokoliv vozu na přání, možnost financování vozů - okres Břeclav.

Dodávky Auto ESA

dodávky, užitkové vozy, dodávka, autobazar, ojetá – Specializovaný autobazar užitkových vozidel všech značek. Denně vám nabízíme až 100 prověřených dodávek všech modelů, typů a motorizací. Denně vám nabízíme až 100 prověřených dodávek všech modelů, typů a motorizací vyráběných v posledních 15 letech. Díky specializaci výhradně na užitková vozidla a obrovské nabídce vám můžeme nabídnout ty nejvýhodnější ceny.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.