+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola A B, Praha 6

Klíčová slova: autoškola,Praha,6,řidičák,A,B,ceny,kondiční,jízdy

E-mail: 361@361.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2012

Popis: Autoškola AHOY Vám nabízí kvalitní výuku a výcvik za výhodné ceny, k získání řidičského oprávnění na sk.: An,A1,Ao,An a B. Na našich webových stránkách se dozvíte jak postupovat před přihlášením do autoškoly, kolik hodin je nutných k absolvování výuky a výcviku i jaká vozidla jsou k výcviku používána. Rovněž jsou zde praktické rady a odkazy, které Vám mohou usnadnit orientaci už ve výcviku a poté i v silniční dopravě. Najdete zde odkazy na Testy Om-line i křižovatky On-line. Můžete si zde stáhnout Žádost o řidičské oprávnění i posudek o lékařské způsobilosti. K vytištění je zde i návod k přihlášení a info o průběhu výuky a výcviku. Neučíme jen přípravu k závěrečné zkoušce, ale řidičskému umění i po jejím úspěšném absolvování. Řidičům a řidičkám, kteří nemají praxi, nebo z nějakého důvodu dlouho neřídili nabízíme kondiční a nebo zdokonalovací jízdy. Nabízíme též školení řidičů dle Zákoníku práce. Naší prioritou je pečlivý přístup.

Web: www.361.cz

Další související informace

Autoškola Hradec Králové

autoškola, autoškola Hradec Králové – Autoškola Šlechta s.r.o. Hradec Králové poskytuje školení řidičů, kondiční jízdy, přezkoušení bodového systému a autoškolu pro všechny řidičské skupiny. Zajišťuje kompletní služby týkající se výuky a výcviku žadatelů o řidičský průkaz podle zákona č. 247/00 a ve znění pozdějších předpisů.

Autoškola České Budějovice

autoškola, české budějovice, řidičský průkaz – Autoškola Burian České Budějovice – výuka a výcvik pro získání řidičského oprávnění pro osobní automobily, motocykly a nákladní automobily, moderní vozový park. Naše autoškola také zajišťuje kondiční jízdy a školení řidičů.

Autoškola Teplice

autoškola, teplice, řidičský průkaz – Autoškola Katka Teplice – provádíme výcvik a výuku k získání řidičského průkazu pro osobní automobily a motocykly. Prodej nebo půjčení učebnic po dobu výcviku, úhrady ve splátkách, školení řidičů a kondiční jízdy.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.