+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Daubner

Klíčová slova: Autoškola Daubner

E-mail: autoskoladaubner@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2009

Popis: Autoškola poskytuje výcvik na skupinu B (osobní automobil), školení řidičů THP, kondiční jízdy. Učebnice a veškeré pomůcky jsou včetně výukového CD-ROMU zapůjčeny ZDARMA. Možnost přizpůsobení výcviku potřebám uchazeče. Klidná a přátelská atmosféra.

Web: www.autoskoladaubner.cz

Další související informace

Autoškolanároda.cz

autoskola naroda, autoskola, autoskolanaroda – Zapojte se do unikátního projektu Autoškolanároda.cz a vyzkoušejte si 20 dopravních situací. Při jejich řešení zjistíte, jestli nepřijdete o řidičský průkaz, kolik byste zaplatili na pokutách a o kolik byste přišli trestných bodů.

Autoškola Brno

autoškola brno,autoškola – Autoškola Kohout Brno. Chcete získat řidičský průkaz nebo se zdokonaklit ve svém řidičském umění v rámci tzv. kondičních jízd? Jste na pravém místě! Naučíme Vás jízdu městem, couvání, parkování, rozjezd do kopce…zkrátka vše, co potřebujete k úspěšnému zvládnutí řízení vozidla ve městě i mimo město.

Autoškola Jiřiště

Autoškola Jiřiště – Autoškola Jiřiště vás naučí velmi efektivně nejen pravidlům silničního provozu, ale také velmi dobře ovládat motorové vozidlo na vozovce. Neváhejte se svou přihláškou. Autoškola Jiřiště vás naučí velmi efektivně nejen pravidlům silničního provozu, ale také velmi dobře ovládat motorové vozidlo na vozovce. Neváhejte se svou přihláškou.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.