+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Jitka Kunešová

Klíčová slova: Autoškola, vimperk, řidičské oprávnění, řidičák

E-mail: autoskola@vbudejovicich.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2009

Popis: Autoškola Jitka Kunešová Vimperk - autoškola, která Vás opravdu naučí řídit. Získání řidičského oprávnění a kondiční jízdy. Příjemná učitelka, minimalizování stresových situací při výuce. Klidný profesionální přístup

Web: www.autoskolavimperk.cz

Další související informace

Autoškola Ostrava

Autoškola ostrava, autoškola u jeníka, řidičák – Autoškola u Jeníka v Ostravě nabízí kurzy řidičského oprávnění skupiny A1, B, A1+B. Jízdy v nových autech a pokročilé metody učení jsou samozřejmostí. Naše ceny jsou nejnižší v okolí.

Autoškola Ostrava Veselý

OSTRAVA,AUTOŠKOLA,ŘIDIČSKÝ,skupiny,b,ŘIDIČÁK, – S úsměvem... jde všechno! Nikdo po Vás nebude křičet. Za volantem pocítíte opravdu ATMOSFÉRU BEZPEČÍ, později během výcviku určitě i RADOST Z JÍZDY, vždy se snažíme při výcviku INDIVIDUÁLNĚ PŘIZPŮSOBIT vašim schopnostem a možnostem, naším cílem je dovést vás ke ZKOUŠKÁM S POTŘEBNOU SEBEDŮVĚROU, rozšířili jsme výuku o NOVOU KONCEPCI S PSYCHOLOGICKOU PŘÍPRAVOU.

Autoškola Teplice

autoškola, teplice, řidičský průkaz – Autoškola Katka Teplice – provádíme výcvik a výuku k získání řidičského průkazu pro osobní automobily a motocykly. Prodej nebo půjčení učebnic po dobu výcviku, úhrady ve splátkách, školení řidičů a kondiční jízdy.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.