+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Kolář

Klíčová slova: autoškola, vysoké mýto, kolář, litomyšl, choceň

E-mail: autoskolakolar@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2010

Popis: Autoškola Kolář, Vysoké Mýto, Choceň, Litomyšl  poskytujeme výcvik řidičů všech skupin  slevy pro studenty  délka kurzu do šesti týdnů  školení řidičů referentů a profesionálů  kondiční jízdy

Web: www.autoskolakolar.cz/

Další související informace

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry, Západní Tatry, Nízké Tatry, – Informační server o Vysokých, Západných a Nízkých Tatrách. Naleznete zde seznam možných ubytování, turistické průvodce, fotogalerie, popisy a fotografie z tůr a výletů do okolí. Můžete se také podělit o vaše fotografie, zkušenosti a zážitky z horské turistiky.

Resort Greenfield - Vysok

Resort Greenfield - Vysoké Tatry – Komplex Resortu Greenfiel nabízí neobyčejný klid pro relaxaci. Jeho poloha ve Vysokých Tatrách zaručí i bohaté sportovní vyžití v zimních i letních měsících. V areálu Resortu najdete dětské prolézačky a skluzavky, pro klienty jsme připravili také posezení u vnějších krbů v zakrytých altáncích. V areálu Greenfield Resortu se nachází restaurace, která nabízí možnost zakoupení snídaní, obědů a večeří. Ubytování: Možnost ubytování ve vilkách, domcích v apartmánech či studiích. Na ubytováni vás rádi přivítáme v naší recepcí kde vám nabídneme také informační materiálu a kde si budete moci koupit i nějaký suvenýr.

Vtipná autoškola

autoškola, vtipy, videa – Web s názvem Vtipná autoškola obsahuje vtipná videa z dopravních situací. Termín Vtipná autoškola byl zvolen proto, že řidiči, kteří účinkují v těchto situacích by potřebovali znovu absolvovat autoškolu. Bavte se nad řidičskými trapasy některých z nás a sledujte Vtipnou autoškolu.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.