+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Košice

Klíčová slova: autoškola košice, autoškoly košice

E-mail: autoskola@soltisz.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2013

Popis: Autoškola Košice SOLTISZ je zameraná na výcvik vodičov pre skupinu B (osobné motorové vozidlo). Automaticky k skupine B získavate aj oprávnenie na vedenie vozidla podskupiny B1 (trojkolky a štvorkolky do celkovej hmotnosti 550 kg) a skupiny AM (moped do maximálnej rýchlosti 45 km/h a obsahu motora do 50 cm3).

Web: www.soltisz.sk

Další související informace

AUTOŠKOLA AUTO TICHÝ

Autoškola, Autoškola Ostrava, Řidičský průkaz B, Š – Autoškola Auto Tichý Ostrava – autoškola Ostrava zajišťuje školení řidičů, řidičský průkaz skupiny A, B, C a D. Naše autoškola zahájila činnost již v roce 1992. Po celou dobu své působnosti jsme kvalitně připravili velké množství žadatelů o řidičské oprávnění nejen na zkoušky ale i na bezpečné řízení vozidel po absolvování autoškoly. Výcvik ve vozidle probíhá v nejfrekventovanějších ulicích a křižovatkách v centru Ostravy.

Autoškola PROKOPOVÁ, Zbir

Autoškola Prokopová,autoškola Zbiroh – Jsme autoškola zabývající se výukou a výcvikem v řízení motorových vozidel skupiny B. Jezdíme Prahu a Střední Čechy (okr. Beroun). Jezdíme na vozech Škoda Octavia 2.0 combi, Škoda Felicia 1,6 (posilovač řízení, ABS) a Hyundai Getz 1,5 CRDI

Nejvýhodnější autoškoly

Autoškola, autoškola online, autoškoly, autoškoly – Hledáte ideální autoškolu, blízko Vašeho bydliště a za příznivé ceny? Zkuste náš jednoduchý přehled, který Vám pomůže vyhledat ty nejkvalitnější autoškoly ve vašem okolí. Přehledný katalog autoškol Vám doporučí ideální autoškolu ve vašem okolí, za příznivé ceny, s tím nejkvalitnějším učitelským přístupem. U nás najdete pouze ty nejkvalifikovanější autoškoly, které Vás finančně nesedřou!

Načítání trvalo 0.0726 sekund.