+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Pelikán

Klíčová slova: autoškola, brno, pelikán, řidičák, řidičský průkaz

E-mail: info@autoskolapelikan.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2011

Popis: Autoškola Pelikán je právem označovana za nejlepší autoškolu v Brně. Disponuje nejmodernějším vozovým parkem i učebnami a je nejdéle působící autoškolou v Brně. Naučíme Vás jezdit bez stresu a v pohodě. Disponujeme nejnovějším vozovým parkem a nabízíme výcvik skupin AM, A1, Ao, A, B, RB-C, RC-D, B + E, C + E. Děláme to, co umíme a jsme v tom jedničkou v Brně! JÍZDA NOCÍ, JÍZDA RÁNEM, NEJLEPŠÍ JE S PELIKÁNEM

Web: www.autoskolapelikan.cz

Další související informace

Autoškola Ústí nad Labem

autoškola, ústí nad labem, řidičský průkaz – Autoškola Koruna v Ústí nad Labem vám nabízí výuku a výcvik k získání řidičského oprávnění pro osobní automobily, motocykly, nákladní automobily a autobusy. Dále zajišťujeme kondiční výcvik a školení řidičů.

Autoškola Slon

autoškola, autoskola, brno, řidičák, ridicak – Autoškola Slon působí v Brně řadu let. Ke každému žákovi přistupujeme individuálně a bereme ohled na jeho počáteční nejistotu. Všichni instruktoři jsou profesionálové s mnoholetými zkušenostmi s náročnými podmínkami na brněnských komunikacích. S jejich pomocí se z vás stanou klidní řidiči zvládající složité dopravní situace.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.