+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Radek Pasecký

Klíčová slova: Autoškola, Autoškola Praha, Řidičský průkaz Praha.

E-mail: info@autoskolapasecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2010

Popis: Autoškola Pasecký Praha s.r.o. zajišťuje řidičský průkaz na osobní automobil, motocykl a poskytuje kondiční jízdy i školení řidičů. Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Web: www.autoskolapasecky.cz/

Další související informace

Autoškola Kolář

autoškola, vysoké mýto, kolář, litomyšl, choceň – Autoškola Kolář, Vysoké Mýto, Choceň, Litomyšl  poskytujeme výcvik řidičů všech skupin  slevy pro studenty  délka kurzu do šesti týdnů  školení řidičů referentů a profesionálů  kondiční jízdy

Autoškola Praha

autoškola, praha, v, praze – Autoškola Crkva Praha - vše pro řidičské průkazy, školení a kondiční jízdy. Moderní prostory, výuka na počítači, dobré ceny, profesionální přístup a stabilní team zkušených instruktorů autoškoly s tradicí od roku 1997. Autoškola Praha.

Brněnská autoškola VaV

autoškola, autoškola v Brně, Brno, školení řidičů – V brněnské autoškole v centru města Vás naučí být správným řidičem. Naučíte se řídit motorku, auto či náklaďák a budete vzpomínat na autoškolu VaV- Vosinek a Vosinková. Ano, VaV, to je správná autoškola pro Brno a okolí. Naučtese řídit Vaše auto.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.