+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Radek Pasecký

Klíčová slova: Autoškola, Autoškola Praha, Řidičský průkaz Praha.

E-mail: info@autoskolapasecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2010

Popis: Autoškola Pasecký Praha s.r.o. zajišťuje řidičský průkaz na osobní automobil, motocykl a poskytuje kondiční jízdy i školení řidičů. Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Web: www.autoskolapasecky.cz/

Další související informace

Autoškola Kolín

autoškola, kolín, kulhavý, školení, řidičů – Autoškola Kulhavý - Kolín, Provádíme výcvik řidičů všech skupin. Provádíme školení řidičů referentských vozidel a školení řidičů dle zák. 247/2000 S..Nejstarší autoškola v kolíně. Další služby dopravcům.

Autoškola Praha - Křišťan

autoškola,autoškola praha, – Autoškola Praha. Kvalitní výuka, výborní instruktoři, řidičské průkazy všech kategorií. Moderně vybavené trenažér, individuální přístup. Více než 10 let tradice v Praze.

Autoškola Slon

autoškola, autoskola, brno, řidičák, ridicak – Autoškola Slon působí v Brně řadu let. Ke každému žákovi přistupujeme individuálně a bereme ohled na jeho počáteční nejistotu. Všichni instruktoři jsou profesionálové s mnoholetými zkušenostmi s náročnými podmínkami na brněnských komunikacích. S jejich pomocí se z vás stanou klidní řidiči zvládající složité dopravní situace.

Načítání trvalo 0.2352 sekund.