+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Radek Pasecký

Klíčová slova: Autoškola, Autoškola Praha, Řidičský průkaz Praha.

E-mail: info@autoskolapasecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2010

Popis: Autoškola Pasecký Praha s.r.o. zajišťuje řidičský průkaz na osobní automobil, motocykl a poskytuje kondiční jízdy i školení řidičů. Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Web: www.autoskolapasecky.cz/

Další související informace

AUTOŠKOLA AUTO TICHÝ

Autoškola, Autoškola Ostrava, Řidičský průkaz B, Š – Autoškola Auto Tichý Ostrava – autoškola Ostrava zajišťuje školení řidičů, řidičský průkaz skupiny A, B, C a D. Naše autoškola zahájila činnost již v roce 1992. Po celou dobu své působnosti jsme kvalitně připravili velké množství žadatelů o řidičské oprávnění nejen na zkoušky ale i na bezpečné řízení vozidel po absolvování autoškoly. Výcvik ve vozidle probíhá v nejfrekventovanějších ulicích a křižovatkách v centru Ostravy.

Autoškola Praha

autoškola, praha, v, praze – Autoškola Crkva Praha - vše pro řidičské průkazy, školení a kondiční jízdy. Moderní prostory, výuka na počítači, dobré ceny, profesionální přístup a stabilní team zkušených instruktorů autoškoly s tradicí od roku 1997. Autoškola Praha.

Autoškola Praha 7

autoškola Praha 7, autoškola Praha, autoškola – Autoškola Praha 7: autoškola, řidičské oprávnění, školení řidičů. Autoškola, školení profesionálních řidičů, poskytování odborných znalostí v oblasti řízení motorových vozidel. Kompletní služby v oblasti výcviku a výuky v řízení motocyklů, osobních vozidel, autobusů, nákladních vozidel a přípojných vozidel.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.