+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autoškola Radek Pasecký

Klíčová slova: Autoškola, Autoškola Praha, Řidičský průkaz Praha.

E-mail: info@autoskolapasecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2010

Popis: Autoškola Pasecký Praha s.r.o. zajišťuje řidičský průkaz na osobní automobil, motocykl a poskytuje kondiční jízdy i školení řidičů. Naše autoškola má kvalitní učitele a k žákům přistupujeme individuálně. S každým žákem se osobně domlouváme na termínech jízd, které mu nejvíce vyhovují, rovněž na začátcích a koncích praktické jízdy. Jízdy naše autoškola zajišťuje kvalitními vozy.

Web: www.autoskolapasecky.cz/

Další související informace

Autoškola Nonstop

autoškola, autoškoly, autoškola praha, autoškola v – Autoškola NONSTOP se již řadu let zabývá přípravou nových žadatelů o řidičská oprávnění se zaměřením na skupinu moto Ao, "B" (osobní automobil) včetně výuky v anglickém jazyce a školení řidičů. Naše autoškola je vedená jako velmi kvalitní služba klientům s maximálním zaměřením na kvalitu výuky a výcviku. Dbáme na individuální přístup autoškoly ke každému zákazníkovi. Hlavním cílem naší autoškoly je spokojenost našich klientů a jejich precizní připravenost nejen ke zkouškám, ale i pro budoucí provoz na pozemních komunikacích. Instruktoři autoškoly s profesionálním cítěním a pevnými nervy jsou zde jen pro Vás. Rozmanitý časový rozvrh výuky naší autoškoly nás opravňuje prezentovat se názvem Autoškola NONSTOP - naučíme Vás řídit kdykoliv.

Autoškola Pelikán

autoškola, brno, pelikán, řidičák, řidičský průkaz – Autoškola Pelikán je právem označovana za nejlepší autoškolu v Brně. Disponuje nejmodernějším vozovým parkem i učebnami a je nejdéle působící autoškolou v Brně. Naučíme Vás jezdit bez stresu a v pohodě. Disponujeme nejnovějším vozovým parkem a nabízíme výcvik skupin AM, A1, Ao, A, B, RB-C, RC-D, B + E, C + E. Děláme to, co umíme a jsme v tom jedničkou v Brně! JÍZDA NOCÍ, JÍZDA RÁNEM, NEJLEPŠÍ JE S PELIKÁNEM

Autoškola Praha 7

autoškola Praha 7, autoškola Praha, autoškola – Autoškola Praha 7: autoškola, řidičské oprávnění, školení řidičů. Autoškola, školení profesionálních řidičů, poskytování odborných znalostí v oblasti řízení motorových vozidel. Kompletní služby v oblasti výcviku a výuky v řízení motocyklů, osobních vozidel, autobusů, nákladních vozidel a přípojných vozidel.

Načítání trvalo 0.2757 sekund.