+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autotrio autoservis

Klíčová slova: autoservis, lakovna, pneuservis, odtah, pojištění

E-mail: autotrio@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2011

Popis: Nabízíme kompletní služby autoservisu včetně pravidelné servisní prohlídky s potvrzením do servisní knížky, přípravy vozidel k STK, diagnostiku, pneuservisní služby, odtahové služby, montáže tažných zařízení, výměny autoskel, opravy na pojišťovny atd. Dále prodáváme náhradní díly včetně pneumatik.

Web: www.frantisekvicha-autotrio.cz

Další související informace

Autoservis - Autocrew

autoservis, oprava, opravy, pneuservis, autodíly – Síť nezávislých autoservisů AutoCrew v Čechách nabízí motoristům profesionální a kompletní péči o vozidla všech značek. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme ve Vaši spokojenost se službami servisů AutoCrew.

VR Autoservis

autoservis,pneuservis,oprava vozidiel – Ponúkame komplexný záručný a pozáručný servis pre značku VOLVO. Náš Individuálny prístup k zákazníkovi je základ budúcej spolupráce a vzájomnej spokojnosti. Úzko spolupracujeme s pánom Kraľovičom, ktorý pre majiteľov automobilov VOLVA veľkou ikonou a odborníkom. Pán Kráľovič sa venuje len značke VOLVO od čias vstupu na česko-slovenský trh. Jeho odborný a ľudský prístup je garanciou najvyššej úrovne služieb.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.