+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Baránek zemní práce

Klíčová slova: VÝKOPOVÉ A ZEMNÍ PRÁCE, AUTODOPRAVA, MECHANIZACE

E-mail: admin.azmedia@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2009

Popis: Naše firma Vám nabízí služby z oblasti zemních a výkopových prací, dále dovoz stavebního materiálu a zajišťujeme také mechanizaci a autodopravu. V oblasti zemní práce Vám nabízíme recyklaci štěrku, kompletní zemní práce železničních spodků, výkopy vodovodních a kanalizačních přípojek rodinných domů. Dále nabízíme veškeré terénní úpravy a demolice V oblasti autodopravy provedeme odvoz sutin, zeminy a sypkého materiálu s následným uložením. Dovezeme Vám na místo určení stavební materiál i na paletách. Dokážeme přepravit nadměrný náklad a přepravíme i zemní stroje.

Web: www.mechanizacebaranek.cz

Další související informace

Autodoprava AutoHOD

Přeprava, Kamionová doprava, Autodoprava, Spedice – Autodoprava AutoHOD, vnitrostátní nákladní a kamionová doprava. Spedice a přeprava v Čr i zahraničí. Autodoprava AutoHOD, vnitrostátní nákladní a kamionová doprava. Spedice a přeprava v Čr i zahraničí.

Autoservis Jindřich Kubový

autoservis, pneuservis, náhradní díly – Jindřich Kubový - kvalitní služby pro motoristy. Nabízíme opravy vozidel a motocyklů, pneuservis, prodej náhradních dílů a odtahovou službu.

HM Cars Jaguar

jaguar, jaguar nitra, jaguar predaj,jaguar servis – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Jaguar, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Načítání trvalo 0.0936 sekund.