+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Camp Performance

Klíčová slova: chiptuning, měření, výkonu, úpravy, TDI, motorů

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2008

Popis: Camp Performance nabízí měření výkonu osobního automobilu. Pro kluby a skupiny poskytujeme zajímavé slevy. Úpravy TDI motorů /výměny turbodmychadel, trysek a spojek/. Chiptuning /softwarová optimalizace řídících jednotek/.

Web: www.mereni-vykonu.cz

Další související informace

Autodíly Praha

Autodíly Praha, autodily Praha, Praha autodíly – Autodíly Praha – Autodíly a autodoplňky na všechny osobní auta a užitková vozidla. Autodíly pro osobní vozidla ( Škoda, Audi, Ford, BMW, VW, Alfa Romeo, Mitsubishi, Lada, Kia, Opel …). Autodíly na osobní, užitková vozidla, autodíly na nákladní auta - autodíly Praha

Chiptuning forum

chiptuning, chiptuning forum, forum, checksum – Chiptuning forum, informace o chiptuningu, novinky ze světa chiptuningu, rady, tipy, vše o chiptuningu, autodiagnostika, software, hardware. Odstranění filtru pevných částic, oprava teplých startů, EGR off, immobilizéry.

Chiptuning

chiptuning,blog,tuning box,řídící jednotka – Co kdybychom Vám řekli, že existuje zařízení, jehož nainstalováním do svého vozu můžete zvýšit výkon svého auta až o 30%? Že Vám to připadá, jako z říše snů? Ale kde že. Klikněte na naše stránky a dozvíte se více.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.