+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CDS Brno - autoservis

Klíčová slova: autoservis,pneuservis,STK,ME,mytí vozidel

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2010

Popis: Autoservis CDS Brno - komplexní autoopravárenské služby s nejmodernějším dílenským vybavením. Mechanické, elektrikářské, diagnostické, klempířské a lakýrnické práce, STK + ME. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku od 08:00 do 17:00 hodin.

Web: www.cdsbrno.cz

Další související informace

Samoopravna

samoopravna,garáž,pronájem,autoservis,selfix – Garážová stání k pronájmu, opravte si automobil vlastními silami, my poskytneme prostory a zázemí. Samoopravna a Autoservis SelFix. Garážová stání k pronájmu, opravte si automobil vlastními silami, my poskytneme prostory a zázemí. Samoopravna a Autoservis SelFix.

Pneuservis Přerov

pneuservis,prerov,pneu,pneumatika,janošek – Odborná výměna kol včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace ojetých pneumatik. Standardní součástí služby je: # Demontáž # Montáž # Vyvážení kol. Doplňkovou službou je : # Huštění pneumatik inertním plynem (N2) # Mimosezónní skladování kol zákazníků.

Autoopravna Kortan

autoopravna,autoservis,autoopravna Praha 5 – Autoopravna a autoservis Václav Kortan. Autoopravna sídlí Vrchlického 27 Praha 5 - Košíře. Oprava aut, servis aut, pomoc při koupi auta, tel. 602 486 312. * opravy nejpozději do druhého dne * slevy pro stálé zákazníky * flexibilita

Načítání trvalo 0.0589 sekund.