+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Communica- monitoring aut

Klíčová slova: monitoring vozidel, telekomunikační služby, ICT

E-mail: communica@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2009

Popis: Monitoring vozidel a telekomunikační služby na míru. Communica zajistí efektivní řešení správy vašeho vozového parku prostřednictvím systému webdispečink a technologií GPS a GSM. Nabízí i hlasová a datová telekomunikační řešení, ICT řešení, telekomunikační infrastrukturu a poradenství.

Web: www.communica.cz

Další související informace

NetAgent.cz - monitoring

monitoring přístupů počítadlo návštěvnosti – NetAgent.cz je služba zajišťující zdarma nepřetržitý online monitoring přístupů na Váš web. Přijímaná data jsou zpracovávána do grafových a tabulkových statistik, aby Vám poskytla co nejrozsáhlejší a nejpřehlednější informace o Vašich návštěvnících.

Cateringové služby Praha

Catering Praha, cateringové služby, rauty – Poskytujeme cateringové služby, rauty, bankety na zakázku. Nabízíme konferenční prostory, reprezentativní prostory pro firemní akce, konference, školení, semináře, oslavy, svatby. Zajistíme doprovodný program. Catering Praha a okolí - doprava zdarma.

Sledování vozidel - GPSDo

sledování vozidel, monitoring vozidel, sledování a – Systém umožňuje mít Vaše dopravní prostředky neustále pod kontrolou. V reálnem čase a pravidelných intervalech zaznamenává GPS polohu, kterou můžete pohodlně sledovat na Vašem počítači. Navštivte náš web www.gpsdozor.cz.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.