+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doprava a logistika

Klíčová slova: doprava, logistika, cestování, provoz, přeprava

E-mail: info@kdholding.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2011

Popis: Dispečink je odborný pojem, označující formu ústředního operativního řízení a organizace nějakého složitějšího technologického celku, např. výroby ve velkém průmyslovém závodě, v elektrárně, při distrubuci energetických surovin či elektrické energie z míst jejich výroby či skladování do míst jejich konečné spotřeby, v dopravních a spedičních společnostech nebo pro velké dopravní systémy.

Web: htrtp://www.doprava-a-logistika.cz

Další související informace

Logintrans Sp. Z o.o.

spedice,autodoprava,doprava,přeprava,transport – Evropská dopravní databáze TRANS je internetovou platformou sloužící k výměně informací o volných nákladech a nákladních vozidlech. Je určená dopravním a spedičním firmám, které se pomocí databáze kontaktují se svými klienty a přijímají objednávky. TRANS je určená také všem výrobním a obchodním firmám, které hledají vozidlo pro dopravu svého zboží. Cílem databáze tedy je snížení nákladů těchto firem. Součástí databáze TRANS je obchodní komunikátor, díky němuž můžete zdarma vést hovory se svými obchodními partnery.

Autodoprava Poprad

Autodoprava,Poprad,doprava,preprava, autobus,bus. – Autodoprava Poprad, doprava autobusy, minibusy a mikrobusy, nákladní taxi, stěhování, zásobování, rozvoz a dovoz zboží, rozvoz nábytku, likvidace a odvoz starého nábytku, transferu přeprava osob, taxislužba. Kompletní přepravní servis na cestách.

Autobusová doprava Poprad

Autobus,minibus,mikrobus,preprava,doprava,poprad. – Marcel-bus.Autobusová doprava Marcel Kručinský.Autobus, minibus, mikrobus a přeprava osob v městech Poprad a Vysoké Tatry. Kompletní služby v oblasti tuzemské a zahraniční autobusové dopravy a přepravy osob, minibusová a mikrobusová doprava, letištní transfery a zahraniční zájezdy pro firmy, školy, sportovní kluby, cestovní kanceláře, ale i pro jednotlivce. Garantujeme spolehlivost, pohodlí a bezpečnost.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.