+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ford Valoušek

Klíčová slova: Ford Valoušek, Ford Praha

E-mail: prodej@ford-valousek.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2012

Popis: Autorizovaný dealer vozidel značky Ford. Praha 4 Chodov je místo, kde nabízíme osobní, užitkové, nové i ojeté vozy Ford. Modely: Focus, Mondeo, Fiesta, Transit, Fusion, Galaxy, B-MAX, C-MAX, Ka, Kuga.

Web: www.ford-valousek.cz

Další související informace

Ford Focus, Ford Fusion

ford, focus, fusion, mondeo, ford.cz, ford focus, – Stránky věnované vozům ze stáje automobilky Ford. Stručná historie Fordu. Novinky ze světa vozů Ford. Fotogalerie obrázků a tapet na plochu s motivy Ford Focus, Ford Fusion a Ford Mondeo. ford, focus, fusion, mondeo, ford.cz, ford focus,

Ford Focus

ford focus – Ford Focus již od svého představení v roce 1998 budil zájem především díky nevšednímu designu. Za přijatelnou cenu nabízel již od počátku špičkové jízdní vlastnosti a velmi prostorný interiér. Jako první z kompaktních vozů v Evropě nabídl Ford Focus víceprvkovou zadní nápravu, která zaručuje výbornou ovladatelnost vozu a maximální přilnavost kol na všech typech vozovky.

Autopotahy Ford

Autopotahy, Ford – Společnost Ford patří k nejznámějším výrobcům automobilů nejen ve Spojených státech amerických, ale v celém světě vůbec. Tato automobilka nabízí obrovské množství vozů, které splňují ta nejpřísnější kritéria. Základem vozů značky Ford jsou zcela jistě hodně kvalitní motory, které jsou schopny vydržet velmi dlouhou dobu a díky nimž mají automobily Ford nižší spotřebu. Zapomenout ovšem nelze ani na interiér automobilů značky Ford, který je typický zejména autopotahy a dalšími interiérovými typickými prvky, mezi které patří zejména autokoberce a třeba i autorádio a loketní opěrky. Interiér vozů značky Ford je opravdu hodně zajímavý a v mnohém se od ostatních automobilů liší a dokonce je předčí.

Načítání trvalo 0.0515 sekund.