+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gera Přestavby LPG a CNG

Klíčová slova: montáž přestavba LPG CNG na FSI brc ag lovato

E-mail: info@gera.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Provádíme montáž LPG a CNG u osobních a dodávkových automobilů. Pro přestavby používáme komponenty od firem Elpigaz, Tartarini, BRC, Lovtec, AG. Dále provádíme servis značek Vialle, Eurogas, Necam, Landi renzo, Lovato. Provádímě výměnu holandských nádrží a revize.

Web: www.gera.cz

Další související informace

pet.cz-akvária a jezírka

Zahradní, jezírka, akvária na klíč, rybičky, – Zahradní jezírka a akvária na klíč. Kompletní sortiment pro akvária a zahradní jezírka. E-shop a vzorková prodejna. Vše pro akvarijní rybičky, psy, kočky, činčily, králíky, terária, ptáky. Velký výběr klecí a voliér.

Automania - lpg přestavby

lpg přestavby, montáž lpg – Se systémy BRC, Lovtec, Lovato a Tartarini provádíme přestavby vozidel na lpg. Montáž lpg pohonu do staších motorů s karburátorem i nejnovějších jednotek s vícebodovým sekvenčním vstřikováním. Dílny najdete v Praze, Příbrami a Sedlčanech.

Přestavba auta na plyn

přestavba auta na plyn, přestavba na plyn, auta – Přestavba auta na plyn. Vývoj a výroba, montáž zařízení umožňujícího použití alternativního paliva LPG pro pohon motorových vozidel. Přestavba osobních a užitkových aut na plyn, rychloservis, příprava vozidla na STK.

Načítání trvalo 4.2677 sekund.