+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gera Přestavby LPG a CNG

Klíčová slova: montáž přestavba LPG CNG na FSI brc ag lovato

E-mail: info@gera.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Provádíme montáž LPG a CNG u osobních a dodávkových automobilů. Pro přestavby používáme komponenty od firem Elpigaz, Tartarini, BRC, Lovtec, AG. Dále provádíme servis značek Vialle, Eurogas, Necam, Landi renzo, Lovato. Provádímě výměnu holandských nádrží a revize.

Web: www.gera.cz

Další související informace

Přestavba na E85

E85, bioethanol, přestavba na e85, palivo – E85 je nové palivo pro benzínové motory. Skládá se z 85% etanolu a 15% benzínu. Pro toto palivo není nutná náročná úprava vašeho vozu o kterou by jste se museli při svých cestách starat či se nějak omezovat. Po přizpůsobení vozidla jízdě na etanol nečiní motoru problémy toto nové palivo spalovat.

Ethanol E85

E85, ethanol, přestavba na plyn, přestavba – Co je výhodnější než přestavba na plyn a auto na lpg? Nyní už známe odpověď. Je to ethanol E85 s jeho jedinečnými vlastnostmi chránící motor. Zjistěte, jak může být přestavba na E85 výhodná. Ethanol zvýší výkonnost Vašeho miláčka na čtyřech kolech, sníží emise a vrátí Vám peníze za předražené palivo zpátky tam, kam patří – do Vaší peněženky. Vykouzlete si auto na E85 super rychlou montáží a kontaktujte ohledně pořízen&iacut e; sady na instalaci specialisty na letecké a automobilové motory. Obraťte se na jedničky na trhu.

Přestavby LPG s ochranou

lpg, lpg auto, přestavby na lpg, přestavba na lpg – Již 20 let provádíme kvalitní, profesionálně provedené LPG přestavby Vašich vozů! Českým výrobcem jsme pověřeni provádět hromadné, typově schválené přestavby na plyn LPG se sekvenčním vstřikováním plynu typu SGI (Sequential Gas Injection) 4. generace. Používáme vstřikovače a řídící jednotku Magic, reduktor Compact až do výkonu motoru 261 kW. LPG přestavba je homologována v souladu s evropskými předpisy (EHK 67R-01) a schválena Ministerstvem dopravy pro provoz v České republice. Na základě dealerské smlouvy s firmou HL propan s.r.o. jsme zařazeni do její celorepublikové servisní sítě LPG. Společnost HL propan je od roku 2004 držitelem certifikátu kvality ISO 9001.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.