+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Honda Civic - futuristické

Klíčová slova: honda,civic,hatcback,automobil,vozidlo,hybrid

E-mail: reginstra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: Honda Civic je nový automobil, který na světové silnice dostala japonská automobilka Honda. Futuristická vizáž vozu, vytříbená technologie a precizní zpracování – tak přesně na to se můžete těšit při koupi Civicu.

Web: www.automobilni-styl.info/

Další související informace

Honda Civic 8. generace

honda,civic,8. generace,8g,type S,type R ,5d – Zde najdete informace o Hondě Civicu 8.generace type 5D,type S a type R...najdete zde spoustu fotek,videí a technických dat Nový vůz Honda Civic osmé generace je všestranný svou funkčností,svým neotřelým designem, prostorem i technickými parametry.

Hyundai ix35 automobil do terénu

hyunda,ix35,suv,terén,automobil,vozidlo – Hyundai ix35 představuje novou generaci terénních vozů označovaných jako SUV. Nabízí hlavně vysokou světlou výšku, oplastování podvozku a prahů vozu, ale hlavně výkonné pohonné agregáty. Díky této neodolatelné kombinaci vás už nic nepřekvapí.

Fiat Punto

fiat,punto,hatchback,město,automobil,vozidlo – Fiat Punto je malý automobil, který se hodí především do měst. Díky líbivému a dravému italskému designu rozhodně nezapadne do městské šedi právě naopak. Svým vzhledu bude každého provokovat a ukazovat váš cit pro originalitu.

Načítání trvalo 0.0740 sekund.