+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Honda Civic 8. generace

Klíčová slova: honda,civic,8. generace,8g,type S,type R ,5d

E-mail: axeunlimited@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2009

Popis: Zde najdete informace o Hondě Civicu 8.generace type 5D,type S a type R...najdete zde spoustu fotek,videí a technických dat Nový vůz Honda Civic osmé generace je všestranný svou funkčností,svým neotřelým designem, prostorem i technickými parametry.

Web: www.hondacivic8g.wz.cz/index.html

Další související informace

Honda City automobil do města

honda,city,město,automobil,vozidlo,vůz – Honda City je malý šmrncovní automobil, který do nudné městské šedi přináší nový a svěží vítr. S tímto automobilem těžko zapadnete do davu, protože přináší výrazné designové prvky, které byly prvně použity u modelu Honda Civic osmé generace.

Motoairbag

Motoairbag, motorka, jazdcov na motorke, ochrana, – Naše motoairbag produkty sú nevyhnutnou výbavou moderných jazdcov na motorke alebo štvorkolke, ktorým záleží na svojej bezpečnosti.Systém motoairbagu je navrhnutý tak, aby, chránil ľudské telo. .

Dopravní info online

zákruta, dopravní informace, rally, rallye, auta, – Na stránkách portálu Zákruta.cz najdete online dopravní informace z celé ČR, seznam autoškol ČR, online testy křižovatek, dopravních značek a pravidel silničního provozu, silniční zákon a další informace.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.