+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Honda Insight japonský hybrid

Klíčová slova: honda,insight,hybrid,japonsko,automobil

E-mail: reginstra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Honda Insight je novou generací vozů, která brzy ovládne celý svět – výrazný design, hybridní pohonné ústrojí a hlavně přesná a kvalitní technologie. To vše vám nabídne automobil Insight. Je možnost ho v našich českých končinách koupit už téměř rok.

Web: www.hybridniauto.info/

Další související informace

Auto PZP

automobil, pojištení, motorista,povinní – Stránka je o PZP..Obsahuje důležité rady a tipy pro motoristy. Co delat když způsobíte nehodu. Jako a kde se můžete nejlevnej pojistit. Jaký pojištení je nejlevnejší pro váš typ motorovýho vozu. Ako postupovat když chcete ukončit pojištení...

Fiat 500

fiat,500,styl,móda,automobil,vozidlo, – Fiat 500 se díky svým malým rozměrům hodí především do přeplněných měst. Tam ukáže svou pravou podstatu dravec v městské džungli. Díky retro designu je tento vůz oblíben především u žen, které jeho smyslné křivky prostě milují.

Opel Corsa

opel corsa,auto,opel,corsa,automobil – Na těchto www stránkách se může návštěvník těšit na vše okolo auta Opel Corsa. Najdete zde podrobné recenze, články o tuningu, fotky, videa a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i fórum které slouží návštěvníkům pro diskusi o tomto skvělém automobilu s již více než 30-ti letou historií.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.