+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hyundai i30 prostorné korejské vozidlo

Klíčová slova: hyundai,i20,hatchback,kombi,automobil,jižní korea,

E-mail: reginstra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2011

Popis: Renault Mégane je neskutečnou stálicí automobilového světa. V minulosti bylo představeno už několik generací a v budoucnu se jich jistě ještě několik objeví. Tento malý vůz nabízený hned v několika verzích (hatchback, combi apod.) je stále oblíbený p

Web: www.usporny-vuz.info/

Další související informace

Car Aukce spol. s r.o.

autobazar, autobazary, aukce,aukční centrum, – Car Aukce spol. s r.o. - Cenu ojetého vozu určujete Vy Vydražte si nejlepší možnou cenu vozu sami v aukčním centru vozidel Car Aukce. Porovnejte si historii prodejů na našich stránkách s ostatní nabídkou na trhu.

AutoTeam Steuer

autoservis,steuer,havířov, – Servis pro Vaše vozidlo, opravy za rozumnou cenu, servis vozidel všech značek. Výkup a prodej ojetých vozidel. Provádíme opravy vozidel všech značek, specializace na vozidla značky Škoda. Škoda historic rally skupiny B.

Fiat Punto

fiat,punto,hatchback,město,automobil,vozidlo – Fiat Punto je malý automobil, který se hodí především do měst. Díky líbivému a dravému italskému designu rozhodně nezapadne do městské šedi právě naopak. Svým vzhledu bude každého provokovat a ukazovat váš cit pro originalitu.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.