+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hyundai Santa Fé SUV vůz

Klíčová slova: hyundai,santafe,suv,terenní automobil,automobil,vo

E-mail: reginstra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2011

Popis: Korejská automobilka Hyundai představila před několika lety výrazný terénní automobil Hyundai Santa Fé. Chtěla tímto vozem ukázat, že má na to proniknout do velmi konkurenčního prostředí. A podle posledních zpráv se jí to rozhodně podařilo.

Web: www.automobilevne.info/

Další související informace

Dacia Duster

dacia,duster,auto,prodej,SUV – Webové stránky, věnované novému SUV Dacia Duster. Najdete zde přehledné informace o nové Dacii Duster, testy, recenze, technická data o vozidle, bohatou fotogalerii, ceník a novinky. Dacia Duster, to nejlepší SUV pro Vás a vaší rodinu.

Honda City automobil do města

honda,city,město,automobil,vozidlo,vůz – Honda City je malý šmrncovní automobil, který do nudné městské šedi přináší nový a svěží vítr. S tímto automobilem těžko zapadnete do davu, protože přináší výrazné designové prvky, které byly prvně použity u modelu Honda Civic osmé generace.

Kia Magentis

kia,magentis,asije,jižni korea,automobil,vozidlo,h – Kia Magentis je nejvýraznějším a nejdůležitějším vozem automobilky Kia pro vyšší třídu. Tento vůz představuje špici technologického vývoje této korejské automobilky. Magentis ukazuje, že za prémiovou výbavu nemusíte platit nehorázné ceny.

Načítání trvalo 0.0860 sekund.