+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karta první pomoci

Klíčová slova: karta první pomoci

E-mail: kartapp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2012

Popis: Karta první pomoci je důležitým dokumentem, který by neměl chybět nikde na cestách automobilem. Poskytuje základní informace a postupy o tom, jak poskytnout první pomoc člověku v životu ohrožující situaci.

Web: www.kartaprvnipomoci.cz

Další související informace

Jak uspokojit ženu

Sexuální život, první dojem, ženy, svádění – Zanechat příjemný dojem, uspokojit ženu a celkově zlepšit intimní život, k tomu všemu mohou dopomoci návody a doporučení na webu www.zanechdojem.cz.

CitiBank Kreditka - Kredi

kreditka, citibank, kreditní karta – Kreditní karta nabízí limit, do kterého lze čerpat do mínusu. Na rozdíl od půjčky je zde bezúročné období - vrátíte-li peníze do 55 dnů, neplatíte úroky. A právě takovou kartu nabízíme ke sjednání na našem webu. Zjistěte více.

lioCARD - Věrnostní systém pro zákazníky

věrnostní systém, karta slev, zákaznická karta, kl – Levný slevový věrnostní systém pro Vaši firmu - lioCARD. Odcházejí vám zákazníci? Motivujte je k návratu! Poskytněte jim věrnostní slevovou kartu a budou se k Vám opět vracet. Věrnostní systém lioCARD je přístupný online přes internet a zákazníci si mohou kdykoli ověřit stav svého konta. Využít ho lze jako věrnostní, slevovou, klubovou nebo zákaznickou kartu. Pro provoz můžete využít již vaše stávající zákaznické karty.

Načítání trvalo 2.2750 sekund.