+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kia Magentis

Klíčová slova: kia,magentis,asije,jižni korea,automobil,vozidlo,h

E-mail: Kia Magentis je nejvýraznějším a nejdůležitějším vozem automobilky Kia pro vyšší třídu. Tento vůz představuje špici technologického vývoje této korejské automobilky. Magentis ukazuje, že za prémiovou výbavu nemusíte platit nehorázné ceny.

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2011

Popis: Kia Magentis je nejvýraznějším a nejdůležitějším vozem automobilky Kia pro vyšší třídu. Tento vůz představuje špici technologického vývoje této korejské automobilky. Magentis ukazuje, že za prémiovou výbavu nemusíte platit nehorázné ceny.

Web: www.luxusni-auto.info/

Další související informace

Honda Civic - futuristické

honda,civic,hatcback,automobil,vozidlo,hybrid – Honda Civic je nový automobil, který na světové silnice dostala japonská automobilka Honda. Futuristická vizáž vozu, vytříbená technologie a precizní zpracování – tak přesně na to se můžete těšit při koupi Civicu.

Automobil do městaRenault Twingo

renault,twingo,francie,automobil,vozidlo, – Renault Twingo je legendární malý automobil, který se proslavil hlavně svými kompaktními rozměry, které slavily úspěch hlavně v přeplněných městech. Malé rozměry, líbivý design a precizní francouzská technologi to vše dostanete koupí automobilu Tw

Opel Corsa

opel corsa,auto,opel,corsa,automobil – Na těchto www stránkách se může návštěvník těšit na vše okolo auta Opel Corsa. Najdete zde podrobné recenze, články o tuningu, fotky, videa a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i fórum které slouží návštěvníkům pro diskusi o tomto skvělém automobilu s již více než 30-ti letou historií.

Načítání trvalo 0.1020 sekund.