+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lakovací kabiny

Klíčová slova: Lakovací boxy, Výstavba lakoven, Lakovací linky.

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: 2S Brno spol. s r.o. se od roku 1991 specializuje na technologie pro povrchovou úpravu kovů a plastů na českém a slovenském trhu. Divize lakovacích, sušicích a vypalovacích kabin je založena na produktech a zastoupení italské značky AIRTECH, SAICO. Divize průmyslového lakování vychází z produktů italské společnosti TECHNOFIRMA.

Web: www.2s-brno.cz

Další související informace

Brogio - žací nástroj nov

brogio,sekání trávy,křovinořez,křovinořezy,sekání – Informace o nástroji Brogio. Brogio je nový patentovaný nástroj,který lze použít na všechny typy křovinořezů a je určen k sekání nízkých lesních porostů, trávy a křoví. Je předurčen pro nasazení v těžkých podmínkách.

Auto-doplňky

autodoplňky, motodopňky, tuning – Kamenná prodejna a internetový obchod. Prodej náhradních dílů, autodoplňků a tuningoých doplňků. Výrobky do interiéru, pro exteriér, autochemie, světla, povinná výbava, audio, elektro a další. Vše za bezkonkurenční ceny.

Gély, akryly a gellaky

manikúra, pedikúra, laky na nechty, – Manikúra, pedikúra, Wellness ošetrenie, modelácia a zdobenie nechtov, spevňovanie prírodných nechtov, nová metóda lakovania gélom. Nájdete u nás rôzne ošetrujúce výrobky na nechty a nechtovú kožtičku, ultra hydratačné krémy na ruky, masky, pílingy, profesionálne gély a akryly.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.