+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

LetUgo - parkovací systém

Klíčová slova: parkovací systém, vjezdový systém

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2012

Popis: Automatický parkovací, vjezdový systém s rozpoznáním registračních značek vozidel. Za pomoci kamer ovládá Vaše brány, vrata či závory dle SPZ vozidla. PC aplikace poskytuje správu SPZ a obsahuje statistiky operací a exporty.

Web: www.spzparkovani.cz

Další související informace

Telefonní ústředna, IP ka

IP kamera, IP kamery, Kamerový systém, Komunikační – Firma ZONT je dodavatelem ucelených IT řešení Nabídkou produktů firem Alcatel Lucent komunikační systém AXIS IP kamera a NETAVIS dohledový systém PANDUIT a BELDEN strukturovaná kabeláž uspokojíme široké spektrum vašich potřeb v IT

SANIMAX Polička s.r.o.

koupelny,baterie,sanitární keramika,masážní systém – Laufen studio SANIMAX Polička Vaším dodavatelem působící na našem trhu již více jak 13let se zázemím kamenné prodejny a přilehlích skladů.Prodáváme,seženeme snad vše,na co si zákazník vzpomene.U nás naleznete sortiment pro jak venkovní,tak i vnitřní instalaci zahrnují sortimet odpadních rour,kolen,drenážní hadice,odvodňovací žlaby,gajgry,jímky,vodoměrné šachty,septiky,trubky pro připojení pitné vody z EKOPLASTIKU-plast,mědi,pozinku PE-HD aj.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.