+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Levné pneu - Dunlop

Klíčová slova: levné pneu, pneumatiky, dunlop

E-mail: reg.sites2@webdevel.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: Dunlop SP Winter sport 3D je inovativní zimní pneumatika pro osobní automobily. Dunlop SP Winter sport 3D je pneu s 3D lamelou, poskytuje ochranu před aquaplaningem, má vynikající záběr na mokré i suché vozovce.

Web: www.levnepneu-dunlop.cz

Další související informace

ATV, čtyřkolky, racingové

čtyřkolky, pneumatiky, disky, ochranné kryty – ASP Group Distributing , zabýváme se dovozem a následnou distribucí výrobků převážně na motocykly a čtyřkolky. V naší nabídce naleznete například značkové čtyřkolky, pneumatiky, disky, ochranné kryty a pomůcky, a mnoho dalších výrobků.

Pneumatiky s hroty

hroty, hřeby, hřebíky, pneumatiky, hrotování – Pnematiky s hroty se využívají pro jízdu na sněhu a na ledu. Zhruba 350 hrotů na jedné pneumatice zajišťuje nepřekonatelnou trakci na zledovatělém povrchu. Prodej a hrotování obutých kol i pneu. Hroty jsou v ČR nepovolené.

Seřízení geometrie kol -

geometrie kol, řízení, Praha,v Praze, pneumatiky – Správně seřízená geometrie kol Vám ušetří náklady na provoz vozidla. Úsporu najdete v minimálním opotřebení pneumatik, ale také v nižší spotřebě, což při dnešní ceně benzínu není zanedbatelná položka.

Načítání trvalo 0.0923 sekund.