+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Logintrans Sp. Z o.o.

Klíčová slova: spedice,autodoprava,doprava,přeprava,transport

E-mail: kgranek@trans.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. ??jna 2008

Popis: Evropská dopravní databáze TRANS je internetovou platformou sloužící k výměně informací o volných nákladech a nákladních vozidlech. Je určená dopravním a spedičním firmám, které se pomocí databáze kontaktují se svými klienty a přijímají objednávky. TRANS je určená také všem výrobním a obchodním firmám, které hledají vozidlo pro dopravu svého zboží. Cílem databáze tedy je snížení nákladů těchto firem. Součástí databáze TRANS je obchodní komunikátor, díky němuž můžete zdarma vést hovory se svými obchodními partnery.

Web: www.logintrans.cz

Další související informace

Dopravní značky

dopravni,značky,značení,signalizace,doprava,silnic – Seznam dopravních značek používaných v České republice, rozříděný do příslušných kategorií. Detailní obrázek každé dopravní značky s jejím kódem a přesným názvem. Seznam dopravních značek ČR. Seznam dopravních značek ČR

Automotomagazin

auto,motorka,vozidlo,doprava,rady,motocykl,servis – Aktuality, rady a nápady pro vaše automobily a motocykly. Jak zabezpečit svá vozidla proti krádeži a jak na jejich údržbu. Na co si dát pozor při koupi auta v bazaru a jak poznat kradené auto. Dozvíte se o výstavách aut a motocyklů, které vám nesmí uniknout.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.