+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Motoservis Poděbrady

Klíčová slova: Motoservis, Havlíček, Poděbrady, servis, oprava

E-mail: havlicek@motoservispodebrady.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2013

Popis: Motoservis Havlíček Poděbrady - servis, oprava, renovace - všech motocyklů a skútrů, servisní místo Yuki a Hyosung. Nabízí: výměny olejů, brzdové kapaliny, brzdových destiček, kotoučů, svíček, pneuservis, seřízení podtlaků, ventilových vůlí, montáž doplňků, zprostředkování STK. Dílna nabízí pomoc při údržbě a opravách vašeho motocyklu, skútru, mopedu od výměny filtrů a náplní, montáž doplňků až po opravy motorů. Nymburk, Kolín.

Web: www.motoservispodebrady.cz/

Další související informace

Auto Palace Brno

autosalon, prodejce aut, servis, volvo, mazda – Autorizovaný prodejce vozů Volvo, Mazda, Fiat, Hyundai, Mitsubishi. Nabízíme také předváděcí a ojeté vozy Volvo, Mazda, Fiat, Hyundai, Mitsubishi na protiúčet. Autosalon v Brně. Zajišťujeme komplexní péči o zákazníky, servis, karosářské a lakýrnické práce. Prodej náhradních dílů a příslušenství.

AutomatickePrevodovky.eu

automatická převodovka, převodovky, oprava, servis – Provádíme kompletní opravy a servis automatických převodovek všech značek a typů. Výměna olejů a filtrů, oprava hydroměřičů a plnění klimatizace. Poskytujeme náhradní díly a repasujeme hydraulické měřiče. Zúročujeme naše zkušenosti od roku 1994.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.