+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Motoservis Šerý

Klíčová slova: Motoservis,moto-díly,moto-doplňky

E-mail: servismoto@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2011

Popis: Opravy všech druhů a značek motocyklů, skútrů a čtyřkolek..Pozáruční servis, tuning, v rámci možností vše dle přání zákazníka..Dle dohody možnost dopravy od vás a k vám..Sídlo servisu je Kamenný Újezd u ČB.

Web: www.motosery.webnode.cz

Další související informace

Autoškola Neuschl

Autoškola, Neuschl, Znojmo – Nabízíme Vám výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění na sk. B, B/B+E, AM, A1, A18, A21 (neomezená), kondiční jízdy, školení a přezkoušení řidičů, splátky školného bez navýšení. Naše autoškola nabízí uchazečům o řidičské oprávnění propracovaný systém kvalitní přípravy.Garantuje vysoký standard získaných vědomostí a dovedností absolventů s praktickým uplatněním.Poskytuje příjemné prostředí pro výuku s kvalitním technickým zázemím.Zvyšuje úroveň v poskytování služeb svým klientům.Usiluje svým přístupem ke zvýšení bezpečnosti provozu na našich silnicích.

Autosklo centrum

Autosklo Praha, autosklo, Praha, Praha autosklo – Autosklo centrum – Autosklo pro každé osobní i užitkové vozidlo, nebo autobus. Kvalitní homologované autosklo pro všechny typy vozidel od předních světových prvovýrobců. Veškeré opravy autoskel od malých, drobných prasklinek po větší opravy.

HM Cars Volvo

volvo, volvo predaj, volvo nitra, volvo servis – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Volvo, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.