+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MZ autoservis praha západ

Klíčová slova: Oprava aut Dolní Jirčany, autoservis praha západ,

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2013

Popis: Nabízíme pneuservis, diagnostiku, auto elektrikářské a klempířské práce, provedení STK a mnoho dalšího s osobním přístupem a komunikací přímo s opravářem vašeho vozu. Našim cílem je spokojenost zákazníků a rychle provedení opravy dle možností i na počkání. Veškerá výbava autoservisu je kvalitní a značkové vybavení.

Web: www.mzopravaaut.cz/

Další související informace

Autoservis Praha

autoservis Praha, autoservis Praha 7, autoservis – Autoservis Praha 7 – servis osobních a užitkových vozidel, výměna i prodej letních a zimních pneumatik. Klempířské, lakýrnické práce, příprava vozidel na STK.

Ruční mytí aut Praha

Ruční mytí aut Praha, ruční mytí auta Praha – Ruční mytí aut Praha: ruční mytí auta, mytí interiéru, mytí auta pěnovými kartáči, pneuservis a rychloservis. Ruční mytí interiéru auta, vysoce kvalitní vyčištění vašeho vozu jak suchou tak mokrou cestou.

ForRest Hotel Praha v Praze

ForRest Hotel Praha ,ubytování v – Hotel nabízí komfortní ubytování poblíž Výstaviště Holešovice Praha nebo hokejovému stadionu HC Sparta Praha. Hotel ForRest Praha je malý rodinný hotel v Praze, který Vám nabídne komfortní ubytování v Praze .Všechny pokoje v hotelu nabízí: - vysokorychlostní WiFi/zdarma - minibar - satelitní TV ( české + více než 200 programů) - vysoušeč vlasů - rychlovarná konvice - WC - sprchový kout - sedací kout.Pro všechny naše hosty nabízí náš hotel hlídané parkování počas celého pobytu ZDARMA.

Načítání trvalo 4.0559 sekund.