+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náhradní díly a servis DA

Klíčová slova: náhradní díly, servis DAF

E-mail: check@rosettedesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2009

Popis: Firma Truck Pedan s.r.o se zabývá opravárenstvím nákladních automobilů DAF. Od konce roku 2008 je autorizovaným servisem a nabízí klientům nadstandardní služby v péči o jejich vozový park. Firma je autorizovaným servisem společnosti DAF.

Web: www.truckpedan.cz/nahradni_dily_servis_daf.html

Další související informace

Autosklo centrum

Autosklo Praha, autosklo, Praha, Praha autosklo – Autosklo centrum – Autosklo pro každé osobní i užitkové vozidlo, nebo autobus. Kvalitní homologované autosklo pro všechny typy vozidel od předních světových prvovýrobců. Veškeré opravy autoskel od malých, drobných prasklinek po větší opravy.

Náhradní díly Škoda

autodíly,náhradní díly,škoda,koupit,eshop – Stránka s přehledným online katalogem autodílů (potažmo náhradních dílů) pro vozy značky Škoda. E-shop má skladem desítky tisíc autodílů a na všechny tyto díly je garance záruky vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Je možné vybírat mezi desítkami modelů vozů Škoda, například Fabia, Roomster, stará i nová verze modelu Octavia a další. Spolehlivá doprava po ČR i Slovensku (včetně možnosti zaplatit na slovenský účet, tedy bez poplatku). Poradenství ohledně výběru správného náhradního dílu je poskytováno zdarma.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.