+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parkovací stání

Klíčová slova: Parkovací stání, garážové stání, parkovaci stani

E-mail: garazep10@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2011

Popis: Parkovací stání: Dlouhodobý pronájem garážového stání v kamerově střeženém objektu. Garáže jsou nonstop hlídány bezpečnostním pultem centrální ochrany. Parkovací stání jak pro osobní tak užitková vozidla a motorky. Zajištěn autoservis, pneuservis.

Web: garazove-stani.blgz.cz

Další související informace

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování, bezpečnostní zárubně, kování – Bezpečnostní kování, bezpečnostní zárubně a bezpečnostní dveře. Kompletní zabezpečení vašich domovů. Bezpečnostní kování, bezpečnostní zárubně a bezpečnostní dveře Sherlock, přídavné zabezpečení na původní dveře, rozvorové vícebodové zámky, čalounění bezpečnostních dveří.

Autosklo centrum

Autosklo Praha, autosklo, Praha, Praha autosklo – Autosklo centrum – Autosklo pro každé osobní i užitkové vozidlo, nebo autobus. Kvalitní homologované autosklo pro všechny typy vozidel od předních světových prvovýrobců. Veškeré opravy autoskel od malých, drobných prasklinek po větší opravy.

Autoškola Ivo Chlopčík

autoškola Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, – Autoškola Ivo Chlopčík poskytuje kurzy řízení motorových vozidel pro skupiny A18 a B. Máme dlouholeté zkušenosti, poskytujeme individuální přístup,výcvik v řízení motorových vozidel skupin B a A18 rychlokurzy pro skupinu B skupina A do 25kW kondiční jízdy referentské školení dle zákoníku práce na skupinu B výcvik v řízení osob sluchově postižených na skupinu B

Načítání trvalo 0.2005 sekund.