+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penu letní zimní

Klíčová slova: pneu, povinné ručení, pojištění vozidel

E-mail: regpneuletnizimni@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Vše o pneumatikách, správný výběr zimních a letních pneumatik, značení pneumatik a další informace pro motoristy, jako jsou pojištění vozidel, povinná výbava atd. Naleznete zde důležité informace a taktéž zajímavosti a tipy, které vám jistě pomohou ve výběru správného obutí.

Web: www.pneuletnizimni.cz

Další související informace

Autosklo - informace

autosklo, pojištění vozidel, povinné ručení – Web o autosklech, přináší kompletní informace z oblasti autoskel, připojištění skel a pojištění vozidel obecně. Proč mít připojištění skel? Rady a tipy najdete na našem webu. Zjistíte, že je možno skla na vozidle pojistit přes povinné ručení nebo havarijní pojištění v podobě doplňkového pojistného produktu.

České pojišťovny online

České pojišťovny online, povinné ručení – Povinné ručení je druh pojištění odpovědnosti z provozu vozidla na pozemních komunikacích. Jedná se o pojištění motorových vozidel. Díky tohoto pojištění se nemusíte bát jezdit po cestách. České pojišťovny online.

Pneuservis Ostrava

pneu, servis, Ostrava – Jaké služby nabízí pneuservis? Samozřejmě klasickou výměnu pneumatik, která zahrnuje demontáž, montáž a vyvažování pneumatik. K tomu je možné přidat i geometrii kol, opravy poškozených hliníkových disků, renovaci hliníkových kol, čištění a konzervaci dosedací plochy nábojů kol, opravy pneumatik i duší, mytí pneumatik, a to včetně disků, huštění pneumatik a dotažení kol momentovým klíčem, vše na předepsanou hodnotu.

Načítání trvalo 0.0737 sekund.