+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penu letní zimní

Klíčová slova: pneu, povinné ručení, pojištění vozidel

E-mail: regpneuletnizimni@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Vše o pneumatikách, správný výběr zimních a letních pneumatik, značení pneumatik a další informace pro motoristy, jako jsou pojištění vozidel, povinná výbava atd. Naleznete zde důležité informace a taktéž zajímavosti a tipy, které vám jistě pomohou ve výběru správného obutí.

Web: www.pneuletnizimni.cz

Další související informace

Pneumatičky - porovnání

pneu, povinné ručení, povinné ručení porovnání – Informace o pneumatikách – jedna z nejdůležitějších a nejvíce namáhaných součástí každého automobilu. Výrobci, prodejci, porovnání cen. Další informace pro motoristy: povinné ručení, pojištění vozidel.

Povinné ručení vozidel

Povinné ručení, pojištění vozidel – Povinné ručení je obecný název pro pojištění odpovědnosti z provozu Vašeho vozidla. Pokud jste majitelem vozidla, je Vaší povinností mít uzavřené povinné ručení chcete-li vozidlo užívat v běžném provozu.

Pojištění vozidel

pojištění vozidel, povinné ručení – Ten kdo se někdy v životě stal zodpovědným a zodpovědným majitelem vozidla správně tuší, jak podstatné a prvořadé je povinné ručení. Nevídaný peněžní prvek, který je schopen ochránit Vaše peníze v situaci zavinění dopravní nehody.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.